Goede vaatwasser
Droge vaat en zeer gebruiksvriendelijk echt top .heel tevreden echt een aanrader. Voor mij een dikke 10
Deze vaatwasser biedt u een perfecte prestatie - snel, dankzij het speciale programma van een half uur.
Benut de tijd de u heeft optimaal met de functie uitgestelde start van onze vaatwasser. Stel van te voren een starttijd in binnen een tijd van 3 uur nadat u uw vaat heeft ingeruimd en geniet van het gemak schoon vaatwerk te hebben wanneer het u uitkomt.
Zelfs als de bovenkorf geladen is, kan je het niveau van de bovenkorf van jouw vaatwasser eenvoudig aanpassen aan de vaat in de bovenste of onderste korf. Beschikbaarheid van SoftGrips en SoftSpikes is afhankelijk van het model vaatwasser.
Welkom. Je kunt hier je ervaringen kwijt. Vertel ons wat je denkt. We nodigen je uit om een review te schrijven.
Schrijf een review als gast hieronder of log in op je account om een review te schrijven
{{ props.errorNickname }}
Deze tekst verschijnt naast je review. Voer niet je volledige naam in. In dit geval kan de review niet worden gepubliceerd
We hebben je e-mailadres nodig om je review te valideren
{{ props.errorEmoji }}
De meest waardevolle klantenbeoordelingen hebben de focus op kwaliteit, design en toegevoegde waarde van het product. Neem voor vragen over service, storingen, of andere onderwerpen contact op met onze klantenservice.
Bekijk de richtlijnen voor meer informatie: Review richtlijnen
Let op: om kans te maken op de review en win actie, zul je hieronder het blok moeten aanvinken.
Goede vaatwasser
Droge vaat en zeer gebruiksvriendelijk echt top .heel tevreden echt een aanrader. Voor mij een dikke 10
Ruime vaatwasser
ik moest ff wennen van mijn oude AEG nu naar deze even aan de toetsen wennen ,maar het kan veel oa extra droog bv .en verschillende programma,s ook een kort program zit erin .geruisloos zou ik zeggen kan je best als het moest in de kamer hebben bv. ik dank AEG voor een goed propdukt en hoop dat vele mensen aan deze revieuw wat hebben om de keuze lichter te maken .
Een triomf
Mijn vorige vaatwasser (mijn eerste) was een AEG en hij werkte 20 jaar perfect. Ik sprak met vrienden, raadpleegde Welke en dacht toen - waarom overweeg ik zelfs een ander merk na 20 jaar probleemloos afwassen! Ik heb het vervangen door een andere AEG en ik ben blij met mijn keuze - het is stil en efficiënt, en ik hou vooral van het 30 minuten durende programma, dat ik normaal gebruik.
Automatisch door Google vertaald
Deze recensie is afkomstig van een vergelijkbaar product of een site in een andere taal.
Super
Rustig, lekker afwassen familie favoriet! :) Ik raad het iedereen van harte aan! Beste kwaliteit!
Automatisch door Google vertaald
Deze recensie is afkomstig van een vergelijkbaar product of een site in een andere taal.
Wist je dat sommige problemen snel op te lossen zijn, zonder het maken van een afspraak? Zoek hieronder het probleem op om te starten.
Registreer je product om je productervaring te optimaliseren. Of vind eenvoudig de reserveonderdelen en accessoires die je nodig hebt via onderstaande links.